Līdz uzvarai

Mēs ticam spēkam, kas veidojas komandas darbā, un tādēļ atzīstam draudzīgu un atklātu attieksmi.

01

Jurists korporatīvajās tiesībās / M&A

Pienākumi

Dažādu juridiska satura dokumentu (līgumu, iekšējo normatīvo aktu, atzinumu, prasības pieteikumu u.c.) sastādīšana un izskatīšana klienta tiesību nodrošināšanai

Konsultēšana visos ar uzņēmumu iegādi un apvienošanos saistītajos darījuma aspektos

Juridiskais atbalsts dažādu klienta korporatīvo un darbības jautājumu risināšanā

Klienta interešu pārstāvība valsts un pašvaldības iestādēs

Pastāvīga zināšanu atjaunošana par izmaiņām likumdošanā

Līdzdalība dažādos citos projektos pēc vajadzības

Prasības

Augstākā izglītība tiesību zinātnēs

Darba pieredze jurista amatā biznesa vidē

Ļoti labas zināšanas komerctiesībās

Augsta līmeņa profesionālās ētikas un godprātīguma standarti

Izpratne par klientu servisu un labi attīstītas komunikācijas prasmes

Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas (mutiski, rakstiski), vēlamas krievu valodu zināšanas

Mēs piedāvājam

Karjeru strauji augošā advokātu birojā

Profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas

Konkurētspējīgu atalgojumu

Lieliskus darba apstākļus Vecrīgas birojā un draudzīgu un atsaucīgu kolēģu atbalstu