Līdz uzvarai

Mēs ticam spēkam, kas veidojas komandas darbā, un tādēļ atzīstam draudzīgu un atklātu attieksmi.

01

Jurists vai advokāts

Pienākumi

Dažādu juridiska satura dokumentu (līgumu, iekšējo normatīvo aktu, atzinumu, prasības pieteikumu u.c.) sastādīšana un izskatīšana klienta tiesību nodrošināšanai

Konsultāciju sniegšana klientiem

Klienta interešu pārstāvība valsts un pašvaldības iestādēs

Pastāvīga zināšanu atjaunošana par izmaiņām likumdošanā

Līdzdalība dažādos citos projektos pēc vajadzības

Prasības

3+ gadu juridiskā darba pieredze (jurista vakancei)

Teicamas juridiskās angļu valodas zināšanas

Prasmes strādāt efektīvi gan patstāvīgi, gan komandā

Izkoptas profesionālās komunikācijas prasmes, ar labām manierēm apveltīta personība

Veiksmīga pieredze juridisko pakalpojumu pārdošanā

Komandas vadīšanas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību

Mēs piedāvājam

Iespēja strādāt augsta profila projektos

Lieliski kolēģi – pieredzējušu juristu komanda

Profesionālās apmācības un izglītošanās iespējas Latvijā un ārvalstīs

Iedvesmojoša un konkurētspējīga darba samaksa

Reprezentatīvs birojs Vecrīgā

Publicēties biznesa un juridiskajos izdevumos