• Atpakaļ
  • AS "AIFP Baltic Asset Management" izsniegta licence alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka darbībai

    Autors: - 10.07.2017

    Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome 2017. gada 6. jūlijā ir pieņēmusi lēmumu AS "AIFP Baltic Asset Management" piešķirt licenci alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka darbībai, kā arī reģistrēt slēgto alternatīvo ieguldījumu fondu "Baltic Forestland Fund I". Slēgtais alternatīvo ieguldījumu fonds “Baltic Forestland Fund I” plāno veikt ieguldījumus meža zemju portfeļos Baltijas valstīs, par galveno mērķi izvirzot Latvijas nekustamā īpašuma tirgu.

    BDO Law sagatavoja nepieciešamos dokumentus pārvaldnieka licencēšanai, kā arī pārstāvēja klientu Finanšu un kapitāla tirgus komisijā. No biroja puses projektā piedalījās Justīne Tomsone un Laura Marija Randere.


    AS “AIFP Baltic Asset Management” ir pirmais Latvijā licencētais alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieks, kas iepriekš nav ieguvis ieguldījumu pārvaldes sabiedrības statusu (pārējie licencētie alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieki vēsturiski vispirms ir ieguvuši ieguldījumu pārvaldes sabiedrības statusu, un tikai pēc Alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieku likuma spēkā stāšanās 2013. gadā papildus ieguvuši arī alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka statusu).