• Atpakaļ
 • BDO Law komanda izdod pirmo Baltijā konkurences tiesību aplikāciju

  Autors: Andis Kārkliņš - 22.02.2018

  BDO Law komanda izdod pirmo Baltijā konkurences tiesību aplikāciju

  Zvērinātu advokātu biroja BDO Law juristu komanda ir izstrādājusi un nodevusi ikvienam lietošanā bezmaksas mobilo aplikāciju “BDO Law Latvija”. Tajā ir atrodams apmācības kurss uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem konkurences tiesību jomā, lai sagatavotos Konkurences padomes (tālāk tekstā - KP) pēkšņām vizītēm.


  Aplikācija ir izveidota gan iOS,  gan Android ierīcēm. Tas ir preventīvs rīks, kas palīdz  rīkoties atbilstoši  Konkurences padomes vadlīnijām un izvairīties no iespējamā soda par konkurences tiesību neievērošanu, kas summāri uzņēmumiem var sastādīt līdz pat 10% no iepriekšējā gada apgrozījuma.

  Aplikācijā ir iekļauti četri galvenie soļi, kā sagatavoties, kas jāievēro un kā jāuzvedas KP vizītes laikā, kā arī ievietota sos poga, ko nospiežot, notiek saziņa ar speciālistu, kurš konsultē krīzes situācijā vai arī pats ierodas notikuma vietā.

  Klients ielādē aplikāciju un izvērtē, vai viss uzņēmumā ir sakārtots, un vai personāls ir instruēts. Konkurences padome aktīvi strādā visās nozarēs, līdz ar to neatkarīgi no uzņēmuma lieluma un tā darbības sfēras, būtu jāievēro konkurences tiesību aspekti uzņēmējdarbībā, it sevišķi, kas attiecas uz publiskajiem iepirkumiem, asociāciju sadarbību, uc.

  Saistītais raksts db.lv

   

   Lejuplādē aplikāciju no

  download    badge_new

  Vai skanē kodu: 

                    AppStore                                           

          

                  Google Play