• Atpakaļ
 • IFLR1000 augsti novērtē BDO Law un tā partnerus finanšu un korporatīvo tiesību jomā Latvijā

  Autors: Ieva Krūmiņa - 14.11.2018

  IFLR1000 augsti novērtē BDO Law un tā partnerus finanšu un korporatīvo tiesību jomā Latvijā

  Starptautiskais finanšu tiesību izdevums IFLR1000 ir publicējis 2018.gada izpētes rezultātus, ierindojot zvērinātu advokātu biroju BDO Law starp līderiem finanšu un korporatīvo tiesību jomā, kā arī projektu attīstības jomā Latvijā.

  BDO Law partneris Jānis Zelmenis ir augsti novērtēts M&A (uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas) prakses jomā, savukārt Vita Liberte atzīta banku prakses jomā.

  Atsauksme no klienta: “Uzņēmums ir zinošs un efektīvs. Stiprās puses: ātra komunikācija un zibenīga reakcija."- M&A, projektu attīstības, pārstrukturēšanas un maksātnespējas jomā.

   


  IFLR1000 izpētes gaitā secināja, ka zvērinātu advokātu birojs BDO Law ir bijis aktīvs korporatīvo juridisko pakalpojumu jomā, reģistrējot alternatīvo investīciju fondus un licencējot alternatīvo investīciju fondu vadītājus.

  Spilgtākais darījums izpētes periodā bija juridisko pakalpojumu sniegšana pūļa finansējuma (crowdfunding) platformai nekustamā īpašuma jomā – Bulkestate.

  Projektu attīstības jomā tika izcelts BDO Law un Rīgas Brīvostas darījums, saistībā ar infrastruktūras izveidi Krievu salā.

  Īpaši bija izcelti tādi BDO Law klienti kā Altum, NASDAQ Riga un Rīgas Tehniskā universitāte.

   

  Starptautiskai finanšu tiesību izdevums „International Fnancial Law Review” (IFLR 1000) jau vairāk nekā 20 gadus veic nozares izpēti vairāk nekā 120 jurisdikcijās un gatavo noderīgu informāciju finanšu nozares praktizētājiem.