• Atpakaļ
 • Konferences “Medības 2017” tiešraide būs pieejama internetā

  Autors: Artūrs Surmovičs - 23.02.2017

  Piektdien, 24. februārī, a/s "Latvijas valsts meži" telpās notiks konference "Medības 2017". Konferencē pulcēsies nozares profesionāļi no visas Latvijas, kā arī dažādu organizāciju un valsts iestāžu pārstāvji. Tajā tiks pārrunātas nozares aktualitātes, noteiktas esošās problēmas un rosināta konstruktīva diskusija. Ņemot vērā lielo interesi par pasākumu, konferences organizatori ir raduši iespēju nodrošināt konferences tiešraidi. Konferences tiešraide no plkst. 10.00-15.00 visiem interesentiem būs pieejama LETA mājaslapā.


  Konferences ietvaros būs iespējams noklausīties piecas prezentācijas, kā arī piedalīties atvērtajā diskusijā ar prezentāciju autoriem. Konferenci atklās Valsts meža dienesta Medību daļas vadītājs Valters Lūsis, kurš informēs interesentus par medību platību administrēšanu, savukārt pēc tam Latvijas Mednieku savienības pārstāvis Jānis Baumanis un Latvijas Mednieku asociācijas pārstāvis Haralds Barviks stāstīs par medību iecirkņiem kā medību saimniecības veidošanas pamatu.

  Tam sekos Artūra Surmoviča prezentācija par neizmantotajām iespējām, risinot strīdus, kas izriet no medību tiesību līgumiem. Artūrs Surmovičs ir konferences idejas autors un zvērinātu advokātu biroja "BDO Law" vecākais jurists.

  Konferences otrajā daļā uzstāsies žurnāla “Medības” galvenā redaktore Linda Dombrovska, kura stāstīs par medību jautājumu attīstību Eiropas kontekstā - ES noteiktām dabas direktīvām un to prasībām, kā arī dzīvnieku tiesību aizstāvju aktivitātēm, to politiku, metodēm un nākotnes perspektīvām.

  Savukārt Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Lauris Arājs informēs par ieroču apriti un medībās izmantojamajiem ieročiem - galvenajām problēmām, ar kurām saskaras policija un mednieki, kā arī tiesiskajiem mehānismiem šo problēmu risināšanā.

  Konferences noslēgumā visiem dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus runātājiem, kā arī piedalīties diskusijās par aktuālākajiem jautājumiem. Konference “Medības 2017” tiek organizēta sadarbībā ar zvērinātu advokātu biroju “BDO Law”, žurnālu “Medības”, Latvijas Mednieku savienību, Latvijas Mednieku asociāciju, Valsts meža dienestu, Latvijas Valsts policiju un a/s "Latvijas valsts meži".