• Atpakaļ
 • Starptautiskā reitingu aģentūra atzīst BDO LAW par līderi nodokļu konsultāciju jomā Latvijā

  Autors: Ieva Krūmiņa - 15.03.2018

  Starptautiskā reitingu aģentūra atzīst BDO LAW par līderi nodokļu konsultāciju jomā Latvijā

  Starptautiskā neatkarīgā izpētes aģentūra Chambers and Partners ir novērtējusi zvērinātu advokātu biroju BDO Law kā labāko juridisko pakalpojumu sniedzēju nodokļu jomā. Pētījums publicēts prestižajā izdevumā "Chambers Europe 2018”.

  Izpētes aģentūra īpaši izceļ advokātus - Vitu Liberti par aktivitāti pilna spektra nodokļu strukturēšanā un konsultācijās un Jāni Zelmeni, kurš var lepoties ar plašu pieredzi nodokļu jomā. Izpētes avoti atzīst Vitu par aktīvu tirgus dalībnieku, savukārt par Jāni sniedz komentāru: “Ļoti kompetents. Noteikti iederās TOP augšgalā.”


  Chambers un Partners izceļ advokātu biroja komandas ekspertus korporatīvo un individuālo nodokļu plānošanā un nodokļu strukturēšanā, ieskaitot pārrobežu darījumus. Sniedz konsultācijas par tiešajiem un netiešajiem nodokļiem un risina transfertcenu un nodokļu due dilligence lietas, galvenokārt vietējiem klientiem.

  Stiprās puses

  Pētījuma ietvaros intervētie atzīst nodokļu komandas pozīciju tirgū, apstiprinot, ka tas ir "nozīmīgs spēlētājs".

  Izceltie darījumi

  Atbalsts uzņēmumam “Novatours” transfertcenu jautājumos darījumos grupas ietvaros.

  Būtiskākie klienti

  Filuet Baltica, Extron Baltic, Dalita, Abplanalp Baltic.

  Par Chambers & Partners

  Kopš 1990. gada aģentūra publicē pasaulē vadošās juridiskās jomas līderus un ir izveidojusi reputāciju pasaules biznesa advokātu neatkarīgas un padziļinātas objektīvas izpētes jomā.

  www.chambersandpartners.com